Kalender

 

NB! UUS GRAAFIK 2018/2019


 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK õpilasrühmade graafik 2018-2019 õppeaasta.

Maakonna koolidFraktsioonKuupäev#
Pärnu Tammsaare Kool Reformierakond  10-09-2018 E
Pärnu Tammsaare Kool Reformierakond  11-09-2018 T
Sindi Gümnaasium Reformierakond   13-09-2018 N
Sinimäe Põhikool  Reformierakond   14-09-2018 R
Mäetaguse Põhikool  Reformierakond   14-09-2018 R
Vasta Kool  Reformierakond   14-09-2018 R
Narva Õigeusu Humanitaarkool Reformierakond  14-09-2018 R
Peipsi Gümnaasium Keskerakond  04-10-2018 N
Mustvee Kool Keskerakond 05-10-2018 R
Lohusuu Kool Keskerakond 05-10-2018 R
Haapsalu Nikolai Kool SDE 09-10-2018 T
Valga Jaanikese Kool SDE 11-10-2018 N
Kunda Ühisgümnaasium IRL 16-10-2018 T
Valga Priimetsa Kool IRL

18-10-2018

N
Kolkja Lasteaed-Põhikool Vabaerakond 30-10-2018 T
Kallaste Lasteaed-Põhikool Vabaerakond 30-10-2018 T
Ämari Põhikool Vabaerakond 01-11-2018 N
Sillamäe Eesti Põhikool Vabaerakond 02-11-2018 R
Sillamäe Gümnaasium EKRE 05-11-2018 E
Sillamäe Kannuka Kool EKRE 06-11-2018 T
Sillamäe Vanalinna Kool EKRE 09-11-2018 R
Paldiske Vene Põhikool Reformierakond 13-11-2018 T
Maardu Põhikool Reformierakond 14-11-2018 K
Maardu Põhikool Reformierakond 15-11-2018 N
Jõhvi Vene Põhikool Keskerakond 20-11-2018 T
Tapa Vene Põhikool Keskerakond 04-12-2018 T
Räpina Ühisgümnaasium Keskerakond 07-12-2018 R
Loksa Gümnaasium SDE 11-12-2018 T
Kehra Gümnaasium SDE 14-12-2018 R
Keila Ühisgümnaasium IRL 18-12-2018 T
Tamsalu Gümnaasium Reformierakond 08-01-2019 T
Vajangu Põhikool Reformierakond 08-01-2019 T
Tartu Tamme Kool Reformierakond 10-01-2019 N
Tartu Tamme Kool Reformierakond 11-01-2019 R
Miina Härma Gümnaasium Vabaerakond 14-01-2019 E
Tartu Karlova Kool Vabaerakond 15-01-2019 T
Tartu Karlova Kool Vabaerakond 17-01-2019 N
Tartu Forseliuse Kool Vabaerakond 18-01-2019 R
Tartu Forseliuse Kool IRL 21-01-2019 E
Narva-Jõesuu Kool IRL 22-01-2019 T
Tartu Variku Kool IRL 24-01-2019 N
Tartu Variku Kool IRL 25-01-2019 R
Hugo Treffneri Gümnaasium Keskerakond 28-01-2019 E
Tartu Veeriku Kool Keskerakond 29-01-2019 T
Tartu Veeriku Kool Keskerakond 31-01-2019 N
Tartu Kesklinna Kool  Reformierakond 04-02-2019 E
Tartu Mart Reiniku Kool Reformierakond 05-02-2019 T
Tartu Mart Reiniku Kool Reformierakond 07-02-2019 N
Tartu Mart Reiniku Kool Reformierakond 08-02-2019 R
Tartu Herbert Masingu Kool  SDE 11-02-2019 E
Tartu Waldorfgümnaasium  SDE 12-02-2019 T
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 14-02-2019 N
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 15-02-2019 R
Tartu Aleksandr Puškini Kool EKRE 18-02-2019 E
Tartu Aleksandr Puškini Kool EKRE 19-02-2019 T
Narva 6. Kool EKRE 20-02-2019 K
Narva 6. Kool EKRE  21-02-2019 N
K-Järve Järve Vene Gümnaasium EKRE 21-02-2019 N
Kiviõli Vene Kool EKRE 22-02-2019 R
Juuru Eduard Vilde Kool SDE 05-03-2019 T
Narva Keelte Lütseum SDE 06-03-2019 K
Narva Keelte Lütseum SDE 07-03-2019 N
Narva Vanalinna Riigikool SDE 08-03-2019 R
Narva Kesklinna Gümnaasium Keskerakond 11-03-2019 E
Narva Kesklinna Gümnaasium Keskerakond 12-03-2019 T
Võru Kreutzwaldi Kool Keskerakond 13-03-2019 K
Tapa Gümnaasium Keskerakond  14-03-2019 N
Tapa Gümnaasium Keskerakond 15-03-2019 R
Narva Eesti Gümnaasium Reformierakond 18-03-2019 E
Narva Kreenholmi Gümnaasium  Reformierakond  19-03-2019 T
Narva Kreenholmi Gümnaasium  Reformierakond 21-03-2019 N
Rakvere Põhikool Reformierakond 22-03-2019 R
Sõmeru Põhikool IRL  25-03-2019 E
Uhtna Põhikool IRL 25-03-2019 E
Lasila Põhikool IRL 25-03-2019 E
Narva Pähklimäe Gümnaasium IRL 26-03-2019 T
Narva Pähklimäe Gümnaasium

IRL

27-03-2019 K
Narva Soldino Gümnaasium  IRL  28-03-2019 N
Narva Soldino Gümnaasium   IRL  29-03-2019 R
Maardu Gümnaasium  EKRE  01-04-2019 N
Maardu Gümnaasium  EKRE  02-04-2019 R
Muuga-Laekvere Kool  EKRE  04-04-2019 T
Muuga Kool EKRE 04-04-2019 T
Haljala Gümnaasium EKRE 05-04-2019 N
Kadrina Keskkool Vabaerakond 08-04-2019 E
Kadrina Keskkool Vabaerakond 09-04-2019 T
Kadrina Keskkool Vabaerakond 10-04-2019 N
K-Järve Slaavi Põhikool Vabaerakond 11-04-2019 N
Vaeküla Kool Vabaerakond 12-04-2019 R
K-Järve Ahtme Gümnaasium Reformierakond 15-04-2019 E
Kiltsi Põhikool  Reformierakond  16-04-2019 T
Simuna Kool  Reformierakond 16-04-2019 T
K-Järve Kesklinna Põhikool Reformierakond 17-04-2019 K
Rakvere Gümnaasium  Reformierakond 18-04-2019 N
Rakvere Gümnaasium  Reformierakond  19-04-2019 R
Rakvere Gümnaasium SDE 29-04-2019 E
Põlula Kool  SDE  30-04-2019 T
Jäneda Kool  SDE  30-04-2019 T
Lehtse Kool  SDE  30-04-2019 T
Väike-Maarja Gümnaasium  SDE  02-05-2019 N
Rakvere Reaalgümnaasium  SDE   03-05-2019 R
Rakvere Reaalgümnaasium  Keskerakond   06-05-2019

E

Rakvere Reaalgümnaasium Keskerakond 07-05-2019 T
Rakke Kool Keskerakond 08-05-2019 K
Võsu Kool Keskerakond 08-05-2019 K
Vinni-Pajusti Gümnaasium Keskerakond 09-05-2019 N
Roela Lasteaed-Põhikool Keskerakond 09-05-2019 N
Rakvere Eragümnaasium Keskerakond 10-05-2019 R
Järvakandi Kool Keskerakond 10-05-2019 R
Kohila Gümnaasium IRL 13-05-2019 E
Kohila Gümnaasium IRL 14-05-2019 T
Märjamaa Gümnaasium IRL 16-05-2019 N
Märjamaa Gümnaasium IRL 17-05-2019 R
Rapla Vesiroosi Gümnaasium Reformierakond 20-05-2019 E
Rapla Kesklinna Kool  Reformierakond  21-05-2019 T
Eidapere Kool  Reformierakond  22-05-2019 K
Kehtna Põhikool  Reformierakond  22-05-2019 K
Valgu Põhikool  Reformierakond 23-05-2019 N
Hagudi Põhikool  Reformierakond  23-05-2019 N
Kaiu Põhikool  Reformierakond  24-05-2019 R
Kabala Lasteaed-Põhikool Reformierakond 24-05-2019 R
Kivi-Vigala Põhikool Keskerakond 27-05-2019 E
Vana-Vigala Põhikool Keskerakond 27-05-2019 E
Käru Põhikool Keskerakond 27-05-2019 E
K-Järve Tammiku Põhikool Keskerakond 28-05-2019 T
Aseri Kool Keskerakond 29-05-2019 K
K-Järve Maleva Põhikool Keskerakond 29-05-2019 K

 

Tallinna koolidFraktsioonKuupäev#
Ehte Humanitaargümnaasium SDE 06-09-2018 N
Ehte Humanitaargümnaasium SDE 07-09-2018 R
Karjamaa Põhikool Reformierakond 10-09-2018 E
Karjamaa Põhikool Reformierakond 11-09-2018 N
Lasnamäe Gümnaasium Vabaerakond 17-09-2018 E
Lasnamäe Gümnaasium Vabaerakond 18-09-2018 T
Lasnamäe Gümnaasium Vabaerakond 19-09-2018 K
Lasnamäe Vene Gümnaasium Keskerakond 02-10-2018 T
Lasnamäe Vene Gümnaasium  Keskerakond 04-10-2018 N
Tallinna 53. Keskkool SDE 09-10-2018 T
Tallinna 53. Keskkool SDE 11-10-2018 N
Haabersti Vene Gümnaasium IRL 16-10-2018 N
Haabersti Vene Gümnaasium IRL 18-10-2018 R
Tallinna Humanitaargümnaasium Vabaerakond 01-11-2018 T
Tallinna Humanitaargümnaasium Vabaerakond 03-11-2018 N
Tallinna Juudi Kool Reformierakond 13-11-2018 T
Lasnamäe Põhikool  Reformierakond 16-11-2018 R
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Keskerakond  20-11-2018 T
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Keskerakond  22-11-2018 N
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum  EKRE  27-11-2018 T
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   EKRE  29-11-2018 N
Tallinna Läänemere Gümnaasium  Keskerakond  04-12-2018 T
Tallinna Läänemere Gümnaasium  Keskerakond  06-12-2018 N
Tallinna Mahtra Põhikool  SDE  11-12-2018 T
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  Vabaerakond  15-01-2019 T
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  Vabaerakond  17-01-2019 N
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  Vabaerakond 18-01-2019 R
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  IRL 22-01-2019 T
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  IRL  24-01-2019 N
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  IRL  25-01-2019 R
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Keskerakond  29-01-2019 T
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Keskerakond  31-01-2019 N
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  04-02-2019 E
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  05-02-2019 T
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 07-02-2019 N
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 08-02-2019 R
Tallinna Tõnismäe Reaalkool  SDE  12-02-2019 T
Tallinna Tõnismäe Reaalkool SDE 14-02-2019 N
Tallinna Tõnismäe Reaalkool SDE 15-02-2019 R
Tallinna Õismäe Vene Lütseum EKRE 19-02-2019 T
Tallinna Õismäe Vene Lütseum EKRE 21-02-2019 N
Tallinna Õismäe Vene Lütseum EKRE 22-02-2019 R
Eurogümnaasium  Keskerakond 12-03-2019 T
Sakala Eragümnaasium  Keskerakond  14-03-2019 N
Tallinna Kadaka Põhikool  Keskerakond  15-03-2019 R
Haabersti Vene Eragümnaasium IRL 26-03-2019 T
Gustaf Adolfi Gümnaasium  EKRE 02-04-2018 T
Gustaf Adolfi Gümnaasium  EKRE  04-04-2018 N
Gustaf Adolfi Gümnaasium  EKRE  05-04-2018 R
Tallinna Kunstigümnaasium  Vabaerakond  09-04-2019 T
Tallinna Kunstigümnaasium  Vabaerakond  11-04-2019 N
Tallinna Tehnikagümnaasium  Reformierakond  16-04-2019 T
Tallinna Tehnikagümnaasium Reformierakond 18-04-2019 N
Tallinna Tehnikagümnaasium Reformierakond 19-04-2019 R
Tallinna Järveotsa Gümnaasium SDE 29-04-2019 K
Tallinna Järveotsa Gümnaasium SDE 02-05-2019 N
Tallinna Järveotsa Gümnaasium  SDE  03-05-2019 R
Tallinna Nõmme Põhikool Keskerakond 07-05-2019 T
Tallinna Nõmme Põhikool Keskerakond 09-05-2019 N
Tallinna Reaalkool IRL 14-05-2019 T
Tallinna Reaalkool IRL 15-05-2019 K
Tallinna Reaalkool IRL 16-05-2019 N
Tallinna Reaalkool IRL 17-05-2019 R
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 21-05-2019 T
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 23-05-2019 N
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 24-05-2019 R

Minu riiki toetavad:

sponsorid