Kontakt

Mittetulundusühing Minu Riik
Köleri tn. 8
10150 Tallinn

Tel.: 64 64 269
Fax: 64 64 272
E-post: info@minuriik.ee

MINU RIIK tegevtöötajad

Toivo Keva
programmi juhatuse liige
Tel.: 64 64 269
Mob.: 503 2843
toivo@minuriik.ee

Marina Granditskaja
raamatupidaja (0,25 koormust)
Tel.: 64 64 269
marina@minuriik.ee 

Marika Rohulaid
lektor-tõlk
Mob.: 5191 4593
marika@minuriik.ee 

Heigo Sahk
koordinaator (0,25 koormust)
Tel.: 64 64 269
heigo@minuriik.ee

Larissa Guljajeva 
giid-tõlk
Tel.: 64 64 269 
info@minuriik.ee

Arvo Piir
mittekoosseisuline giid-tõlk, PhD
Mob.: 510 7651
arvo.piir@mail.ee 

Roman Lihhavtšuk
veebihaldur
Mob.: (+358) 45 177 3444
roman@minuriik.ee 

 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK nõukogu isikkoosseis

(seisuga 1. september 2018)

Patroon -

Tiit Riisalo
Vabariigi Presidendi Kantselei – direktor
tiit.riisalo@vpk.ee

Ene Saar
Tallinna Reaalkooli direktor
ene.saar@real.edu.ee 

Urve Palo
Riigikogu liige
urve.palo@riigikogu.ee

Lauri Luik – esimees
Riigikogu liige – Reformierakonna fraktsioon
lauri.luik@riigikogu.ee 

Heigo Sahk
Giid-tõlk
heigo@minuriik.ee

Natalja Lapikova
Haridusekspert
natalja.lapikova@gmail.com

Siret Kotka
Riigikogu liige – Keskerakonna fraktsioon

 

 



Minu riiki toetavad:

sponsorid