Kontakt

MTÜ Integratsiooni ABC
Estonia pst. 5A
10143 Tallinn

AJUTISLET ASUME AADRESSIL KÖLERI 8, 10150 TALLINN

Tel.: 64 64 269
Fax: 64 64 272
E-post: info@minuriik.ee

MINU RIIK tegevtöötajad

Toivo Keva
programmi juhatuse liige
Tel.: 64 64 269
Mob.: 503 2843
toivo@minuriik.ee

Marina Granditskaja
raamatupidaja (0,25 koormust)
Tel.: 64 64 269
marina@minuriik.ee 

Marika Rohulaid
lektor-tõlk
Mob.: 5191 4593
marika@minuriik.ee 

Ludmilla Soon
lektor-tõlk
Mob.: 5645 9229
info@minuriik.ee 

Veera Markova
lektor-tõlk
Mob.: 518 5994
info@minuriik.ee

Heigo Sahk
koordinaator (0,5 koormust)
Tel.: 64 64 269
heigo@minuriik.ee

Juta Leinasaar
giid-tõlk
Tel.: 64 64 269 
juta@minuriik.ee

Arvo Piir
mittekoosseisuline giid-tõlk, PhD
Mob.: 510 7651
arvo.piir@mail.ee 

Roman Lihhavtšuk
veebihaldur
Mob.: (+358) 45 177 3444
roman@minuriik.ee 

 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK nõukogu isikkoosseis

(seisuga 30. oktoober 2016)

Patroon -

Tiit Riisalo
Vabariigi Presidendi Kantselei – direktor
tiit.riisalo@vpk.ee

Ene Saar
Tallinna Reaalkooli direktor
ene.saar@real.edu.ee 

Urve Palo
Riigikogu liige – SDE fraktsioon
urve.palo@mkm.ee 

Lauri Luik
Riigikogu liige – Reformierakonna fraktsioon
lauri.luik@riigikogu.ee 

Heigo Sahk
Giid-tõlk
heigo@minuriik.ee

Natalja Lapikova
Tallinna Haridusamet – vanemspetsialist 
natalja.lapikova@tallinnlv.ee

 

 

 



Minu riiki toetavad:

sponsorid