Žürii koosoleku protokoll/otsus

27.11.2019

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt koostöös Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK) kodanikupäevaks 2019.

korraldatud esseekonkursi „METSA ROLL MINU ELUS“/«Роль леса в моей жизни» 

žürii koosoleku protokoll/otsus:

25. november 2019 nr. 2
Tallinn


Žürii koosseisus:

Rein Veidemann – Eesti Rahvusringhäälingu Nõukogu esimees, kirjanik, kirjandusteadlane, emeriitprofessor, filoloogiadoktor (žürii esimees)

Toivo Keva Kodanikuhariduse programmi Minu Riik tegevjuht

Irina Külmoja – Tartu Ülikooli slaavi filoloogia emeriitprofessor, filoloogiadoktor

Siret Kotka-Repinski – Riigikogu liige, Minu Riik Nõukogu liige

Ljudmila Jelanskaja – Looduse Kalendri keeletoimetaja  

Anneli Oidsalu Tallinna Prantsuse Lütseumi eesti keele ja kirjanduse vanemõpetaja

Marina Poltavtseva Riigimetsa Majandamise Keskuse kommunikatsiooniosakonna spetsialist

Kadri Masing – Riigimetsa Majandamise Keskuse kommunikatsiooniosakonna spetsialist

Märt Treier – vabakutseline ajakirjanik

Archibald-Stiwan Kald – Riigikogu Kantselei konsultant

Eleonora Rudakovskaja-Borissova – Tallinna Prantsuse Lütseumi vene keele ja kirjanduse õpetaja

valis esseekonkursile laekunud 225 töö hulgast välja 24 parimat tööd ja otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad:


I koht
Martin Vesberg, Saaremaa Ühisgümnaasium, 10. klass
juhendaja õpetaja  Rita Ilves
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

II koht
Mark Sazonov, Maardu Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja  Ljudmila Boitsenko
auhind – AS Tallink 

III koht
Robin Liiber, Tarvastu Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja  Helle Soots
auhind – AS Tallink


Ergutusauhinnad

Villem Mihk, Kullamaa Keskkool, 11. klass
juhendaja õpetaja  Eha Eindorf
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Marleen Loik, Iisaku Gümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja  Saale Kivi
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Karl Hans Laurits, Vanalinna Hariduskolleegium (Tallinn), 12. klass
juhendaja õpetaja  Sanne Haab
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Jesper Jegorov, Paikuse Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja Monika Limberg
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Valeria Ganbina, Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja  Jelena Rogozeva
auhind – Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK)

Daniel Partanen, Tapa Vene Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja  Jelena Lostsina
auhind – Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK)

Maris Nõmmiste, Väike-Maarja Gümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja  Kristi Põdra
auhind – Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK)

Diana Anastassija Turks, Narva Pähklimäe Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja  Ljudmila Sokolova
auhind – Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK)

Grant Shatil, Narva Keeltelütseum, 12. klass
juhendaja õpetaja Irina Anisimova
auhind – Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK)

Ksenia Gretšiškina, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja  Natalija Mahhova
auhind – Haridus –ja Teadusministeerium

Karl Gerhard Kevvai, Ardu Kool, 9. klass
juhendaja õpetaja  Tiiu Lõoke
auhind – Haridus –ja Teadusministeerium

Daniel Nemeržitski, Viimsi Kool, 9. klass
juhendaja õpetaja  Liis Remmel
auhind – Haridus –ja Teadusministeerium

Lisanna Pruul, Emmaste Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja  Katre Pruul
auhind – Riigikogu

Elsa Gaver, Vinni-Pajusti Gümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja Marge Guljavin
auhind – Riigikogu

Anastassia Daško, Narva Vanalinna Riigikool, 12. klass
juhendaja õpetaja Mari-Mall Feldschmidt
auhind – Riigikogu

Sofia Üksiratsa, Tallinna Mustjõe  Gümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja  Elona Üksiratsa
auhind – Riigikogu

Elisabeth Valter, Gustav Adolfi Gümnaasium , G1-RO
juhendaja õpetaja  Kersti Kukk
auhind – Riigikogu

Mira Ralli, Tallinna Juudi Kool, 12. klass
juhendaja õpetaja  Klara Bogdanova
auhind – Mars Eesti OÜ

Aet Kubits, Tallinna Prantsuse Lütseum, 11. klass
juhendaja õpetaja  Külli Semjonov
auhind – Mars Eesti OÜ

Franz Krull, Parksepa Keskkool, 9. klass
juhendaja õpetaja  Marianne Laineste
auhind – Mars Eesti OÜ 

Keith Loide, Toila Gümnaasium, 10. klass
juhendaja õpetaja  Meeli Rjabova
auhind – Mars Eesti OÜ 


Ära märkida: 

Maria Jadrina, Narva Keeltelütseum 10 klass, juhendaja õpetaja Irina Anisimova

Jan-Eerik Luik, Kadrioru Saksa Gümnaasium (Tallinn) juhendaja õpetaja Kristel Vaiksaar 

Anastassija Smirnova, Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja õpetaja Ljudmila Sokolova

Karin Kudrjašova, Toila Gümnaasium, juhendaja õpetaja Meeli Rjabova 



 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt koostöös Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK) kodanikupäevaks 2019. korraldatud esseekonkursi „METSA ROLL MINU ELUS“/«Роль леса в моей жизни»

 

LAEKUNUD TÖÖD KOOLIDE LÕIKES

 

  • Harju maakond
  • Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  • Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
  • Tallinna Parntsuse Lütseum
  • Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
  • Tallinna Mustamäe Reaalkool
  • Tallinna Juudi Kool
  • Tallinna Arte Gümnaasium
  • Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium
  • Tallinna Haabersti Vene Gümnaasium
  • Tallinna Mustjõe Gümnaasium
  • Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Tallinna Jakob Westholmi Gümnaasium
  • Tallinna 21. Kool
  • Maardu Gümnaasium
  • Viimsi Kool
  • Ardu Kool
  • Tartu maakond
  • Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
  • Ida-Viru maakond
  • Jõhvi Gümnaasium
  • Sillamäe Eesti Põhikool
  • Toila Gümnaasium
  • Narva Pähklimäe Gümnaasium
  • Narva Keeltelütseum
  • Narva Kreenholmi Gümnaasium
  • Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
  • Kohtla-Nõmme Põhikool
  • Iisaku Gümnaasium
  • Ahtme Põhikool
  • Pärnu maakond
  • Paikuse Põhikool
  • Pärnu Rääma Kool
  • Pärnu Mai Kool
  • Lääne-Viru maakond
  • Väike-Maarja Gümnaasium
  • Sõmeru Põhikool
  • Vinni-Pajusti Gümnaasium
  • Tapa Vene Põhikool
  • Viljandi maakond
  • Suure-Jaani Kool
  • Abja Gümnaasium
  • Tarvastu Gümnaasium
  • Rapla maakond
  • Kehtna Põhikool
  • Rapla Vesiroosi Kool
  • Võru maakond
  • Parksepa Keskkool
  • Orava Kool
  • Värska Gümnaasium
  • Saare maakond
  • Saaremaa Ühisgümnaasium
  • Jõgeva maakond
  • Oskar Lutsu nim. Palamuse Gümnaasium
  • Avinurme Gümnaasium
  • Luua Metsakool
  • Järva maakond
  • Ambla-Aravete Kool
  • Valga maakond
  • Põlva maakond
  • Ahja Kool
  • Lääne maakond
  • Noarootsi Gümnaasium
  • Kullamaa Keskkool
  • Läänemaa Ühisgümnaasium
  • Hiiu maakond
  • Emmaste Põhikool

 

Minu riiki toetavad:

sponsorid