Esseekonkursi žürii otsus

24.11.2015

Kultuuriministeeriumi ja Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt kodanikupäevaks 2015 väljakuulutatud XIV esseekonkursi “MUUSIKA ÜHENDAB” žürii koosoleku

OTSUS

 

23. november 2015
Tallinn, Toompea

Žürii koosseisus

Laine Randjärv Riigikogu Kultuurikomisjoni esimees (žürii esimees)
Toivo Keva Kodanikuhariduse programmi Minu Riik tegevjuht
Irina Külmoja Tartu Ülikooli slaavi filoloogia emeriitprofessor
Rein Veidemann Tallinna Ülikooli eesti kultuuriloo professor, kirjanik
Artjom Tepljuk Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse osakonna peaspetsialist
Ljudmila Jelanskaja  Tallinna Prantsuse Lütseumi vene keele ja kirjanduse õpetaja
Albina Tammemäe Viimsi Keskkooli vene keele ja kirjanduse õpetaja
Anneli Oidsalu Tallinna Prantsuse Lütseumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Lauri Luik Riigikogu liige
Urve Palo  Riigikogu liige
Märt Treier ajakirjanik ja koolitaja

valis esseekonkursile laekunud 266 töö hulgast välja 19 parimat tööd ja otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad:

 

I koht

Viktoria Ly Pell, Viljandi Gümnaasium, 10. klass
juhendaja õpetaja puudub
auhind – AS Tallink

II koht

Elina Paju, Tartu Annelinna Gümnaasium, 10. klass
juhendaja õpetaja – Tatjana Vostrova
auhind – AS Tallink

III koht

Darja Firsova, Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja – Valentina Ivanova
auhind – AS Tallink

 

Ergutusauhinnad

Hanna Mari Villsaar, Saaremaa Ühisgümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja – Rita Ilves
auhind – Kulturiministeerium

Nele Karolin Lindlo, Kunda Ühisgümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja – Kaie Aja
auhind – Kulturiministeerium

Bianca Rantala, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, I k. / 10. klass
juhendaja õpetaja – Kristiina Väärmann
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Raido Kiss, Kääpa Põhikool (Võru maakond), 9. klass
juhendaja õpetaja – Helbe Kits
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Artjom Pahhomov, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 10. klass
juhendaja õpetaja – Anneli Kristal
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik

Nika Karabelskaja, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja – Dmitri Rõbakov
auhind – Haridus – ja Teadusministeerium

Kirsika Meresmaa, Rapla Ühisgümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja – Ülle Mäekivi
auhind – Haridus –ja Teadusministeerium

Natalja Baranova, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 12. klass
juhendaja õpetaja – Ljudmila Sjomina
auhind – Haridus –ja Teadusministeerium

Vjatšeslav Stiba, Valga Priimetsa Kool, 9. klass
juhendaja õpetaja – Olga Rubtsova
auhind – Riigikogu

Hana Geara, Tallinna Prantsuse Lütseum, 9. klass
juhendaja õpetaja – Külli Semjonov
auhind – Riigikogu

Iris Marleen, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja – Tiina Brock
auhind – Riigikogu

Rasmus Järvesaar, Pärnu Rääma Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja – Monika Limberg
auhind – Riigikogu

Elina Jõpiselg, Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja – Ruth Maal
auhind – Riigikogu

Paul Raatpalu, Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. klass
juhendaja õpetaja – Olga Raatpalu
auhind – UAB Wrigley Baltics Eesti Filiaal

Jevgenia Felert, Kiviõli Vene Kool, 9. klass
juhendaja õpetaja – Marina Strukova
auhind – UAB Wrigley Baltics Eesti Filiaal

Rain Eichhnor, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja – Heli Paju
auhind – UAB Wrigley Baltics Eesti Filiaal

Minu riiki toetavad:

sponsorid