Kalender

Minu Riik jäeti 2023. aastal eelarvelisest rahastusest välja, siis oleme oma tegevuse ajutiselt esialgu kuni 1. märtsini peatanud. Loodame, et 20 ja pool aastat edukalt õpilastele riigijuhtimissüsteeme tutvustanud programm leiab rahastusallika, siis kindlasti jätkame ja ärajäänud koolid püüame vastu võtta hiljem.

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK õpilasrühmade graafik 2022-2023 õppeaasta.
NB! Kohtuja-fraktsioon selgub peale 5. märtsi Riigikogu valimisi.

Tallinna koolide graafik

Maakonna koolid Fraktsioon Kuupäev
Mäetaguse Põhikool  Reformierakond   16-09-2022
Vasta Kool  Reformierakond   16-09-2022
Narva Õigeusu Humanitaarkool Reformierakond  16-09-2022
Peipsi Gümnaasium EKRE  22-09-2022
Mustvee Kool EKRE 22-09-2022
Lohusuu Kool EKRE 22-09-2022
Haapsalu Põhikool SDE 27-09-2022
Valga Jaanikese Kool SDE 29-09-2022
Kunda Ühisgümnaasium Keskerakond 03-10-2022
Valga Priimetsa Kool Keskerakond 04-10-2022
Kolkja Lasteaed-Põhikool Keskerakond 06-10-2022
Sillamäe Eesti Põhikool Keskerakond 07-10-2022
Sillamäe Gümnaasium Isamaa 11-10-2022
Sillamäe Kannuka Kool Isamaa 13-10-2022
Sillamäe Vanalinna Kool Isamaa 14-10-2022
Paldiske Vene Põhikool Reformierakond 17-10-2022
Maardu Põhikool Reformierakond 17-10-2022
Maardu Põhikool Reformierakond 19-10-2022
Narva Vanalinna Riigikool Keskerakond 01-11-2022
Jõhvi Põhikool Keskerakond 02-11-2022
Jõhvi Põhikool Keskerakond 03-11-2022
Jõhvi Vene Põhikool Keskerakond 04-11-2022
Tapa Keelekümbluskool EKRE 07-11-2022
K-Järve Maleva Põhikool EKRE 08-11-2022
K-Järve Maleva Põhikool EKRE 09-11-2022
Räpina Ühisgümnaasium 29-05-2023
Loksa Gümnaasium EKRE 11-11-2022
Kehra Gümnaasium Isamaa 15-11-2022
Tamsalu Gümnaasium Isamaa 17-11-2022
Keila Põhikool Isamaa 18-11-2022
Paide Hillar Hanssoo Põhikool Keskerakond 21-11-2022
Pärnu Tammsaare Kool Keskerakond 22-11-2022
Pärnu Tammsaare Kool Keskerakond 23-11-2022
Sindi Gümnaasium Keskerakond 24-11-2022
Narva-Jõesuu Kool Keskerakond 25-11-2022
Sinimäe Kool Keskerakond 25-11-2022
Tartu Miina Härma Gümnaasium SDE 14-02-2023
Tartu Miina Härma Gümnaasium SDE 15-02-2023
Tartu Tamme Kool 04-04-2023
Tartu Tamme Kool 05-04-2023
Tartu Tamme Kool 06-04-2023
Narva Keelte Lütseum 19-04-2023
Narva Keelte Lütseum 20-04-2023
Võru Kreutzwaldi Kool Reformierakond 03-02-2023
Narva 6. Kool 14-04-2023
Mustjala Lasteaed-Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Kahtla Lasteaed-Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Tornimäe Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Kuressaare Hariduse Kool Reformierakond 10-01-2023
Valjala Põhikool Reformierakond 11-01-2023
Kuressaare Hariduse Kool Reformierakond 11-01-2023
Leisi Kool Reformierakond 12-01-2023
Aste Põhikool Reformierakond 12-01-2023
Kuressaare Vanalinna Kool Reformierakond 13-01-2023
Orissaare Gümnaasium Isamaa 16-01-2023
Kärla Põhikool Isamaa 16-01-2023
Muhu Põhikool Isamaa 16-01-2023
Salme Põhikool Isamaa 17-01-2023
Lümanda Põhikool Isamaa 17-01-2023
Tartu Karlova Kool Isamaa 18-01-2023
Tartu Karlova Kool Isamaa 19-01-2023
Tartu Forseliuse Kool Isamaa 20-01-2023
Tartu Forseliuse Kool SDE 23-01-2023
Kuressaare Nooruse Kool SDE 24-01-2023
Tartu Variku Kool SDE 26-01-2023
Tartu Variku Kool SDE 27-01-2023
Hugo Treffneri Gümnaasium Reformierakond 30-01-2023
Tartu Veeriku Kool Reformierakond 31-01-2023
Tartu Veeriku Kool Reformierakond 01-02-2023
Tartu Erakool Reformierakond 02-02-2023
Tartu Kesklinna Kool  Keskerakond 06-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 07-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 08-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 09-02-2023
Tartu Herbert Masingu Kool  Keskerakond 10-02-2023
Tartu Waldorfgümnaasium  SDE 13-02-2023
Paide Hammerbecki Põhikool 25-05-2023
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 16-02-2023
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 17-02-2023
Tartu Aleksandr Puškini Kool Reformierakond 20-02-2023
Tartu Aleksandr Puškini Kool Reformierakond 21-02-2023
Tartu Kivilinna Kool Reformierakond 22-02-2023
Tartu Kivilinna Kool Reformierakond  23-02-2023
Kiviõli Vene Kool 06-03-2023
Juuru Eduard Vilde Kool 07-03-2023
Valtu Põhikool 07-03-2023
Narva Kesklinna Gümnaasium 08-03-2023
Narva Kesklinna Gümnaasium 09-03-2023
Tapa Gümnaasium —  10-03-2023
Tapa Gümnaasium 13-03-2023
Narva Eesti Gümnaasium 14-03-2023
Narva Kreenholmi Gümnaasium  —  15-03-2023
Narva Kreenholmi Gümnaasium  16-03-2023
Rakvere Põhikool 17-03-2023
Sõmeru Põhikool —  20-03-2023
Uhtna Põhikool 20-03-2023
Lasila Põhikool 20-03-2023
Narva Pähklimäe Gümnaasium 21-03-2023
Narva Pähklimäe Gümnaasium 22-03-2023
Narva Soldino Gümnaasium  —  23-03-2023
Narva Soldino Gümnaasium   —  24-03-2023
Maardu Gümnaasium  —  27-03-2023
Maardu Gümnaasium  —  28-03-2023
Näpi Kool 29-03-2023
Muuga-Laekvere Kool  —  30-03-2023
Muuga Kool 30-03-2023
Kadrina Keskkool 31-03-2023
Kadrina Keskkool 03-04-2023
K-Järve Slaavi Põhikool 12-04-2023
K-Järve Kesklinna Põhikool 26-05-2023
K-Järve Ahtme Põhikool 10-04-2023
Kiltsi Põhikool  —  11-04-2023
Simuna Kool  11-04-2023
Rakvere Gümnaasium Reformierakond 12-09-2022
Rakvere Gümnaasium Reformierakond  14-09-2022
Rakvere Gümnaasium Reformierakond  16-09-2022
Haljala Kool 13-04-2023
K-Järve Järve Kool —  17-04-2023
Jäneda Kool  —  18-04-2023
Lehtse Kool  —  18-04-2023
Väike-Maarja Gümnaasium  —  21-04-2023
Rakvere Reaalgümnaasium  —   02-05-2023
Rakvere Reaalgümnaasium  03-05-2023
Rakke Kool 04-05-2023
Võsu Kool 04-05-2023
Vinni-Pajusti Gümnaasium 05-05-2023
Roela Lasteaed-Põhikool 05-05-2023
Rakvere Eragümnaasium 08-05-2023
Järvakandi Kool 08-05-2023
Kohila Gümnaasium 09-05-2023
Kohila Gümnaasium 10-05-2023
Märjamaa Gümnaasium 11-05-2023
Märjamaa Gümnaasium 12-05-2023
Rapla Vesiroosi Kool 15-05-2023
Rapla Kesklinna Kool  —  16-05-2023
Eidapere Kool  —  17-05-2023
Kehtna Põhikool  —  17-05-2023
Valgu Põhikool  18-05-2023
Hagudi Põhikool  —  18-05-2023
Kaiu Põhikool  —  19-05-2023
Kabala Lasteaed-Põhikool 19-05-2023
Kivi-Vigala Põhikool 22-05-2023
Vana-Vigala Põhikool 22-05-2023
Käru Põhikool 22-05-2023
K-Järve Tammiku Põhikool 23-05-2023
K-Järve Tammiku Põhikool 24-05-2023
Aseri Kool  Reformierakond   16-09-2022
Tallinna koolid Fraktsioon Kuupäev
Ehte Humanitaargümnaasium Reformierakond 16-09-2022
Ehte Humanitaargümnaasium EKRE 19-09-2022
Ehte Humanitaargümnaasium EKRE 20-09-2022
Karjamaa Põhikool EKRE 22-09-2022
Karjamaa Põhikool EKRE 23-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 26-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 27-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 29-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 30-09-2022
Erakool Garant Keskerakond 04-10-2022
Lasnamäe Vene Gümnaasium Keskerakond 06-10-2022
Lasnamäe Vene Gümnaasium  Keskerakond 07-10-2022
Tallinna 53. Keskkool Isamaa 10-10-2022
Tallinna 53. Keskkool Isamaa 11-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 12-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 13-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 14-10-2022
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 19-01-2023
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 21-01-2023
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 22-01-2023
Tallinna Juudi Kool Keskerakond  01-11-2022
Lasnamäe Põhikool  Keskerakond  03-11-2022
Lasnamäe Põhikool Keskerakond  04-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond  08-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond  10-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond 11-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum  Keskerakond  15-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond  16-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond 18-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond 19-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE  22-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE  24-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE 25-11-2022
Tallinna Mahtra Põhikool  Isamaa  18-01-2023
Tallinna Mahtra Põhikool  Isamaa 19-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium SDE   24-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  SDE   26-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  SDE  27-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond 10-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond  12-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond  13-01-2023
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Isamaa  16-01-2023
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Isamaa  17-01-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  31-01-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  02-02-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 04-02-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 01-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool  Keskerakond  07-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Keskerakond 09-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Keskerakond 10-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 13-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 14-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 16-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 17-02-2023
Eurogümnaasium  07-03-2023
Sakala Eragümnaasium  —  09-03-2023
Tallinna Kadaka Põhikool  —  10-03-2023
Haabersti Vene Eragümnaasium 14-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  20-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  21-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  23-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  24-03-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  —  04-04-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  05-04-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  06-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium  —  11-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium 13-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium 04-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 18-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 20-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium  —  21-04-2023
Tallinna Nõmme Põhikool 09-05-2023
Tallinna Nõmme Põhikool 11-05-2023
Tallinna Reaalkool 12-05-2023
Tallinna Reaalkool 16-05-2023
Tallinna Reaalkool 18-05-2023
Tallinna Reaalkool 19-05-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 30-01-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 02-02-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 03-02-2023