Kalender

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK õpilasrühmade graafik 2022-2023 õppeaasta.
NB! Kohtuja-fraktsioon selgub peale 5. märtsi Riigikogu valimisi.

Tallinna koolide graafik

Maakonna koolid Fraktsioon Kuupäev
Mäetaguse Põhikool  Reformierakond   16-09-2022
Vasta Kool  Reformierakond   16-09-2022
Narva Õigeusu Humanitaarkool Reformierakond  16-09-2022
Peipsi Gümnaasium EKRE  22-09-2022
Mustvee Kool EKRE 22-09-2022
Lohusuu Kool EKRE 22-09-2022
Haapsalu Põhikool SDE 27-09-2022
Valga Jaanikese Kool SDE 29-09-2022
Kunda Ühisgümnaasium Keskerakond 03-10-2022
Valga Priimetsa Kool Keskerakond 04-10-2022
Kolkja Lasteaed-Põhikool Keskerakond 06-10-2022
Sillamäe Eesti Põhikool Keskerakond 07-10-2022
Sillamäe Gümnaasium Isamaa 11-10-2022
Sillamäe Kannuka Kool Isamaa 13-10-2022
Sillamäe Vanalinna Kool Isamaa 14-10-2022
Paldiske Vene Põhikool Reformierakond 17-10-2022
Maardu Põhikool Reformierakond 17-10-2022
Maardu Põhikool Reformierakond 19-10-2022
Narva Vanalinna Riigikool Keskerakond 01-11-2022
Jõhvi Põhikool Keskerakond 02-11-2022
Jõhvi Põhikool Keskerakond 03-11-2022
Jõhvi Vene Põhikool Keskerakond 04-11-2022
Tapa Keelekümbluskool EKRE 07-11-2022
K-Järve Maleva Põhikool EKRE 08-11-2022
K-Järve Maleva Põhikool EKRE 09-11-2022
Räpina Ühisgümnaasium 29-05-2023
Loksa Gümnaasium EKRE 11-11-2022
Kehra Gümnaasium Isamaa 15-11-2022
Tamsalu Gümnaasium Isamaa 17-11-2022
Keila Põhikool Isamaa 18-11-2022
Paide Hillar Hanssoo Põhikool Keskerakond 21-11-2022
Pärnu Tammsaare Kool Keskerakond 22-11-2022
Pärnu Tammsaare Kool Keskerakond 23-11-2022
Sindi Gümnaasium Keskerakond 24-11-2022
Narva-Jõesuu Kool Keskerakond 25-11-2022
Sinimäe Kool Keskerakond 25-11-2022
Tartu Miina Härma Gümnaasium SDE 14-02-2023
Tartu Miina Härma Gümnaasium SDE 15-02-2023
Tartu Tamme Kool 04-04-2023
Tartu Tamme Kool 05-04-2023
Tartu Tamme Kool 06-04-2023
Narva Keelte Lütseum 19-04-2023
Narva Keelte Lütseum 20-04-2023
Võru Kreutzwaldi Kool Reformierakond 03-02-2023
Narva 6. Kool 14-04-2023
Mustjala Lasteaed-Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Kahtla Lasteaed-Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Tornimäe Põhikool Reformierakond 10-01-2023
Kuressaare Hariduse Kool Reformierakond 10-01-2023
Valjala Põhikool Reformierakond 11-01-2023
Kuressaare Hariduse Kool Reformierakond 11-01-2023
Leisi Kool Reformierakond 12-01-2023
Aste Põhikool Reformierakond 12-01-2023
Kuressaare Vanalinna Kool Reformierakond 13-01-2023
Orissaare Gümnaasium Isamaa 16-01-2023
Kärla Põhikool Isamaa 16-01-2023
Muhu Põhikool Isamaa 16-01-2023
Salme Põhikool Isamaa 17-01-2023
Lümanda Põhikool Isamaa 17-01-2023
Tartu Karlova Kool Isamaa 18-01-2023
Tartu Karlova Kool Isamaa 19-01-2023
Tartu Forseliuse Kool Isamaa 20-01-2023
Tartu Forseliuse Kool SDE 23-01-2023
Kuressaare Nooruse Kool SDE 24-01-2023
Tartu Variku Kool SDE 26-01-2023
Tartu Variku Kool SDE 27-01-2023
Hugo Treffneri Gümnaasium Reformierakond 30-01-2023
Tartu Veeriku Kool Reformierakond 31-01-2023
Tartu Veeriku Kool Reformierakond 01-02-2023
Tartu Erakool Reformierakond 02-02-2023
Tartu Kesklinna Kool  Keskerakond 06-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 07-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 08-02-2023
Tartu Mart Reiniku Kool Keskerakond 09-02-2023
Tartu Herbert Masingu Kool  Keskerakond 10-02-2023
Tartu Waldorfgümnaasium  SDE 13-02-2023
Paide Hammerbecki Põhikool 25-05-2023
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 16-02-2023
Tartu Annelinna Gümnaasium  SDE 17-02-2023
Tartu Aleksandr Puškini Kool Reformierakond 20-02-2023
Tartu Aleksandr Puškini Kool Reformierakond 21-02-2023
Tartu Kivilinna Kool Reformierakond 22-02-2023
Tartu Kivilinna Kool Reformierakond  23-02-2023
Kiviõli Vene Kool 06-03-2023
Juuru Eduard Vilde Kool 07-03-2023
Valtu Põhikool 07-03-2023
Narva Kesklinna Gümnaasium 08-03-2023
Narva Kesklinna Gümnaasium 09-03-2023
Tapa Gümnaasium —  10-03-2023
Tapa Gümnaasium 13-03-2023
Narva Eesti Gümnaasium 14-03-2023
Narva Kreenholmi Gümnaasium  —  15-03-2023
Narva Kreenholmi Gümnaasium  16-03-2023
Rakvere Põhikool 17-03-2023
Sõmeru Põhikool —  20-03-2023
Uhtna Põhikool 20-03-2023
Lasila Põhikool 20-03-2023
Narva Pähklimäe Gümnaasium 21-03-2023
Narva Pähklimäe Gümnaasium 22-03-2023
Narva Soldino Gümnaasium  —  23-03-2023
Narva Soldino Gümnaasium   —  24-03-2023
Maardu Gümnaasium  —  27-03-2023
Maardu Gümnaasium  —  28-03-2023
Näpi Kool 29-03-2023
Muuga-Laekvere Kool  —  30-03-2023
Muuga Kool 30-03-2023
Kadrina Keskkool 31-03-2023
Kadrina Keskkool 03-04-2023
K-Järve Slaavi Põhikool 12-04-2023
K-Järve Kesklinna Põhikool 26-05-2023
K-Järve Ahtme Põhikool 10-04-2023
Kiltsi Põhikool  —  11-04-2023
Simuna Kool  11-04-2023
Rakvere Gümnaasium Reformierakond 12-09-2022
Rakvere Gümnaasium Reformierakond  14-09-2022
Rakvere Gümnaasium Reformierakond  16-09-2022
Haljala Kool 13-04-2023
K-Järve Järve Kool —  17-04-2023
Jäneda Kool  —  18-04-2023
Lehtse Kool  —  18-04-2023
Väike-Maarja Gümnaasium  —  21-04-2023
Rakvere Reaalgümnaasium  —   02-05-2023
Rakvere Reaalgümnaasium  03-05-2023
Rakke Kool 04-05-2023
Võsu Kool 04-05-2023
Vinni-Pajusti Gümnaasium 05-05-2023
Roela Lasteaed-Põhikool 05-05-2023
Rakvere Eragümnaasium 08-05-2023
Järvakandi Kool 08-05-2023
Kohila Gümnaasium 09-05-2023
Kohila Gümnaasium 10-05-2023
Märjamaa Gümnaasium 11-05-2023
Märjamaa Gümnaasium 12-05-2023
Rapla Vesiroosi Kool 15-05-2023
Rapla Kesklinna Kool  —  16-05-2023
Eidapere Kool  —  17-05-2023
Kehtna Põhikool  —  17-05-2023
Valgu Põhikool  18-05-2023
Hagudi Põhikool  —  18-05-2023
Kaiu Põhikool  —  19-05-2023
Kabala Lasteaed-Põhikool 19-05-2023
Kivi-Vigala Põhikool 22-05-2023
Vana-Vigala Põhikool 22-05-2023
Käru Põhikool 22-05-2023
K-Järve Tammiku Põhikool 23-05-2023
K-Järve Tammiku Põhikool 24-05-2023
Aseri Kool  Reformierakond   16-09-2022
Tallinna koolid Fraktsioon Kuupäev
Ehte Humanitaargümnaasium Reformierakond 16-09-2022
Ehte Humanitaargümnaasium EKRE 19-09-2022
Ehte Humanitaargümnaasium EKRE 20-09-2022
Karjamaa Põhikool EKRE 22-09-2022
Karjamaa Põhikool EKRE 23-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 26-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 27-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 29-09-2022
Lasnamäe Gümnaasium SDE 30-09-2022
Erakool Garant Keskerakond 04-10-2022
Lasnamäe Vene Gümnaasium Keskerakond 06-10-2022
Lasnamäe Vene Gümnaasium  Keskerakond 07-10-2022
Tallinna 53. Keskkool Isamaa 10-10-2022
Tallinna 53. Keskkool Isamaa 11-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 12-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 13-10-2022
Haabersti Vene Gümnaasium Isamaa 14-10-2022
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 19-01-2023
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 21-01-2023
Tallinna Humanitaargümnaasium Reformierakond 22-01-2023
Tallinna Juudi Kool Keskerakond  01-11-2022
Lasnamäe Põhikool  Keskerakond  03-11-2022
Lasnamäe Põhikool Keskerakond  04-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond  08-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond  10-11-2022
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  Reformierakond 11-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum  Keskerakond  15-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond  16-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond 18-11-2022
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum   Keskerakond 19-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE  22-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE  24-11-2022
Tallinna Läänemere Gümnaasium  SDE 25-11-2022
Tallinna Mahtra Põhikool  Isamaa  18-01-2023
Tallinna Mahtra Põhikool  Isamaa 19-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium SDE   24-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  SDE   26-01-2023
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  SDE  27-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond 10-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond  12-01-2023
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  Reformierakond  13-01-2023
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Isamaa  16-01-2023
Tallinna Mustjõe Gümnaasium  Isamaa  17-01-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  31-01-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond  02-02-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 04-02-2023
Tallinna Pae Gümnaasium  Reformierakond 01-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool  Keskerakond  07-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Keskerakond 09-02-2023
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Keskerakond 10-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 13-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 14-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 16-02-2023
Tallinna Õismäe Vene Lütseum SDE 17-02-2023
Eurogümnaasium  07-03-2023
Sakala Eragümnaasium  —  09-03-2023
Tallinna Kadaka Põhikool  —  10-03-2023
Haabersti Vene Eragümnaasium 14-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  20-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  21-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  23-03-2023
Gustaf Adolfi Gümnaasium  24-03-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  —  04-04-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  05-04-2023
Tallinna Kunstigümnaasium  06-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium  —  11-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium 13-04-2023
Tallinna Tehnikagümnaasium 04-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 18-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 20-04-2023
Tallinna Järveotsa Gümnaasium  —  21-04-2023
Tallinna Nõmme Põhikool 09-05-2023
Tallinna Nõmme Põhikool 11-05-2023
Tallinna Reaalkool 12-05-2023
Tallinna Reaalkool 16-05-2023
Tallinna Reaalkool 18-05-2023
Tallinna Reaalkool 19-05-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 30-01-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 02-02-2023
Tallinna Pääsküla Gümnaasium Reformierakond 03-02-2023