Kontakt

Mittetulundusühing Minu Riik
Köleri tn. 8
10150 Tallinn

Tel.: 64 64 269
Fax: 64 64 272
E-post: info@minuriik.ee

MINU RIIK tegevtöötajad

Toivo Keva
programmi juhatuse liige
Tel.: 64 64 269
Mob.: 503 2843
toivo@minuriik.ee

Heigo Sahk
koordinator
Tel.: 64 64 269
heigo@minuriik.ee

Arvo Piir
raamatupidaja (0.5)
Tel.: 64 64 169
info@minuriik.ee​​​​​​

Larissa Guljajeva
giid-tõlk
Mob.: 501 2208
info@minuriik.ee

Arvo Piir ​​​​​​
giid-tõlk (0.5)
Tel.: 64 64 269
info@minuriik.ee

Roman Lihhavtšuk
veebihaldur
Mob.: (+358) 45 177 3444
roman@minuriik.ee ​​​​​​

 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK
nõukogu isikkoosseis

(seisuga 10. aprill 2022)

Patroon -

 

Liikmed 

Siret Kotka
Riigikogu Sotsiaalkomisjoni esimees
siret.kotka@riigikogu.ee

Ene Saar 
Tallinna Reaalkooli direktor
ene.saar@real.ee

Natalja Lapikova
haridusekspert
natalja.lapikova@gmail.com

Peep Jahilo
Vabariigi Presidendi Kantselei direktor
peep.jahiloo@vpk.ee

Archibald-Stiwan Kald
Riigikogu Kantselei konsultant
archibald-stiwan.kald@riigikogu.ee